Profil spoločnosti

Autorizovaný predaj a servis vozidiel

Spoločnosť bola založená vo februári 1992. Od začiatku bola zameraná na predaj, prenájom, údržbu a servis motorových vozidiel Volkswagen, Audi, Škoda, Volkswagen Úžitkové vozidlá a jazdených vozidiel. Postupne sa rozrástla a dnes zamestnáva viac ako 100 zamestnancov. V Martine sa nachádzajú salóny Volkswagen, Škoda a Weltauto / Jazdené vozidlá. V Žiline sú autosalóny pre Volkswagen, Audi aj Škoda. V obidvoch prevádzkach sú Servisné centrá so značkovým moderným vybavením, ako aj rozsiahlymi skladmi pre náhradné diely a príslušenstvo. Požadované náhradné diely vieme dodať do 24 hodín od vystavenia objednávky, pričom zabezpečujeme aj rozvoz náhradných dielov.

Galimex s.r.o.
spoločnosť s ručením obmedzeným
Sučianska 5470/49
036 08 Martin-Priekopa
IČO: 31559093
IČ DPH:SK2020431677

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel Sro, vložka č. 318/L.

OCENENIA – rok 2020

Sme najlepším servisom VW na Slovensku za rok 2020 spomedzi všetkých servisov VW, VW úžitkové vozidlá a Seat. Naši kolegovia získali ocenenie za kvalitne odvedenú tímovú prácu – Galimex prevádzka Žilina TOP 1. miesto a Martin hneď na 2 mieste.

Každoročne prebieha testovanie servisov, hodnotí sa viacero faktorov LIS Test, CEM – hodnotenie od zákazníkov, počet reklamácií v danom roku, tiež predaj náhradných dielov, predaj príslušenstva k vozidlám atď. V oboch tímoch máme nových mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o nové moderné servisné technológie a spolu so skúsenosťami starších kolegov sa táto kombinácia smerovania oplatila.

Minulý rok bol obzvlášť náročný. Latka je nastavená vysoko a my sa budeme snažiť to udržať, aby každý zákazník odchádzal spokojní.

Galimex CLUB

Vernostný program spoločnosti Galimex s.r.o.  zameraný na rozšírenie služieb pre zákazníkov spoločnosti. Cieľom programu je zvyšovať starostlivosť, motiváciu a spokojnosť zákazníkov. Výhody poskytované spoločnosťou Galimex s.r.o. vo všetkých jej servisných prevádzkach, ako aj v internetovej predajni www.autosortiment.sk, može využívať ktorýkoľvek zákazník, ktorý sa pri vystavovaní faktúr za servisné služby, predaj náhradných dielov a autopríslušenstva preukáže klubovou kartou Galimex CLUB.

AUTODOPRAVA

Spoločnosť GALIMEX s.r.o. ponúka aj služby prepravy materiálu vozidlom RENAULT TRUCKS D14 a vykonávanie zemných prác nakladačom BOBCAT S175.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2

V zmysle ustanovenia § 4 ods. 2 Nariadenia vlády SR č. 384/2004 Z. z. o dostupnosti spotrebiteľských informácií o spotrebe paliva a o emisiách CO2 pri predaji a leasingu nových osobných automobilov (ďalej len nariadenie), Slovenská obchodná inšpekcia vypracovala desiate vydanie príručky o spotrebe paliva a emisiách CO2 nových osobných automobilov. Príručka obsahuje aktuálny zoznam všetkých nových osobných automobilov (kategória M1), ktoré sa v SR ponúkajú na predaj.

Galimex s.r.o. ročne predáva viac ako 1200 osobných a úžitkových motorových vozidiel a tým sa radí medzi najväčších predajcov na Slovensku. Dlhoročná spolupráca s  najväčšou leasingovou spoločnosťou v oblasti leasingu vozidiel na Slovensku, spoločnosťou Volkswagen Finančné služby Slovensko s.r.o., umožňuje vďaka on-line prepojeniu schválenie Vašej zmluvy na počkanie.

Spoločnosť Galimex s.r.o. zaviedla a používa systém riadenia kvality ISO 9001/2015 v oblasti predaja a servisu automobilov.

Menu