ŠKODA SERVISNÉ BALÍKY

V STAROSTLIVOSTI O VOZIDLO SME TÁ NAJLEPŠIA VOĽBA

Servisné balíky zabezpečia vášmu vozidlu nielen kráľovskú starostlivosť, ale znamenajú aj výborné riešenie pre tých, ktorí chcú čo najlepšie zhodnotiť svoje peniaze.

Servisné balíky pokryjú vaše náklady spojené s výrobcom predpísanou údržbou a výmenou komponentov, ktoré podliehajú bežnému opotrebovaniu pri každodennej prevádzke vozidla podľa jeho druhu.

V ponuke máme servisné balíky na nové aj jazdené vozidlá.

Vďaka našim profesionálne vyškoleným pracovníkom, prvotriednej servisnej sieti ŠKODA a vysokokvalitným ŠKODA Originálnym dielcom vám ponúkame tú najlepšiu starostlivosť o vaše vozidlo

Servisný balík BASIC

Servisný balík BASIC pre jazdené vozidlá

Servisný balík PROFESIONAL

Servisný balík pokrýva náklady spojené so základnou údržbou vozidla ŠKODA, a to presne podľa predpisov výrobcu s jasne definovanými úkonmi a materiálom.

Pokrýva náklady spojené so základnou údržbou jazdeného vozidla ŠKODA, a to presne podľa predpisov výrobcu s jasne definovanými úkonmi a materiálom.

Zahŕňa všetky výhody balíka Basic a pokrýva aj náklady na výmenu väčšiny komponentov, ktoré podliehajú opotrebovaniu pri bežnej prevádzke.

UŽ ŽIADNE NEOČAKÁVANÉ VÝDAVKY!

Zaujala vás táto servisná akcia?

Neváhajte nás kontaktovať

GALIMEX Martin

Sučianska 5470/49
036 08 Martin

GALIMEX Žilina

Rosinská cesta 17
010 08 Žilina

    Súhlasím so spracovaním poskytnutých osobných údajov a prehlasujem, že mi boli poskytnuté informácie o právach dotknutej osoby a spôsobe spracovania poskytnutých osobných údajov.
    Menu