Nový ID. Buzz & ID. Buzz Cargo

ID. Buzz & ID. Buzz Cargo: Nová dimenzia elektromobility

S modelmi ID. Buzz a ID. Buzz Cargo prinášame ikonický dizajn do éry elektromobility. Najmodernejšie technológie, digitálne funkcie a nové priestorové koncepcie poskytujú mobilný komfort, ktorý stanovuje nové štandardy. Bez ohľadu na to, či sa používa na prepravu rodiny alebo ako dodávkové vozidlo: ID. Buzz a ID. Buzz Cargo sú inteligentní spoločníci, ktorí vám svojím charakteristickým úsmevom okamžite zlepšia náladu.

ID. Buzz – Veľkorysý priestor v kombinácii s modernou udržateľnosťou

Multifunkčné všestranné vozidlo vytvorené na takmer všetky každodenné výzvy:

ID. Buzz mení automobil na miesto stretnutia, s ktorým môžete zažiť mobilitu budúcnosti už dnes. Vďaka úplne prepracovanej koncepcii interiéru ponúka novú úroveň priestrannosti s veľkým priestorom na nohy. Plne obsadený päťmiestny automobil ponúka za druhým radom sedadiel objem až 1 121 litrov. Ešte väčší úložný priestor ponúka voliteľný odnímateľný ID. Buzz Box medzi sedadlami vodiča a spolujazdca. Fľaše s nápojmi, slnečné okuliare alebo parkovacie lístky sú v ňom dobre uložené a vždy po ruke.

ID. Buzz nie je len nanovo koncipovaný, ale aj udržateľnejší: od výroby a dodávky s neutrálnou bilanciou emisií CO2 až po jazdu s ohľadom na klímu. Okrem toho interiér, v ktorom nie je použitá pravá koža a ktorý je čiastočne vyrobený z recyklovaných materiálov, dokazuje, že pri vývoji udržateľných výrobkov sú dôležité komplexné riešenia.

 

ID. Buzz

ID. Buzz Cargo – Veľký nákladný priestor na malej ploche

Plne elektrické „ťažné zviera“ s veľkým nákladným priestorom na malej ploche:

S ID. Buzz Cargo predstavuje novú generáciu komerčnej mobility. Jeho novo koncipovaná koncepcia nákladného priestoru ponúka miesto pre dve europalety naložené priečne. Spolu s veľkým objemom nákladného priestoru až 3,9 m3  a vysokou užitočnou hmotnosťou 650 kg prepraví ID. Buzz Cargo takmer všetko – a rád aj v úzkych uliciach veľkomesta vďaka malému polomeru otáčania len 11,09 metra.

Vďaka druhým, voliteľným posuvným dverám na strane vodiča je nakladanie a vykladanie pre vás a vašu posádku ešte pohodlnejšie.

Okrem toho výkonný elektrický pohon nového ID. Buzz Cargo s voliteľným ťažným zariadením umožňuje ťahanie nákladu až do hmotnosti 1 000 kg.

 

ID. Buzz Cargo

Zaujala vás táto akciová ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať

GALIMEX Žilina

Rosinská cesta 17
010 08 Žilina

    Súhlasím so spracovaním poskytnutých osobných údajov a prehlasujem, že mi boli poskytnuté informácie o právach dotknutej osoby a spôsobe spracovania poskytnutých osobných údajov.
    Menu