Zhlboka sa nadýchnite vďaka Originálnym filtrom Volkswagen

Originálne filtre Volkswagen teraz výhodnejšie!

 

Nechajte si vyčistiť klimatizáciu vášho vozidla a získajte zľavu na nový filter klimatizácie.

yužite profesionálne služby nášho kvalifikovaného servisného personálu a spoznajte kvalitu Originálnych dielov Volkswagen®. Naše produkty podliehajú neustálemu vývoju, sú vyrobené najnovšími technológiami a sú 100 % prispôsobené pre vaše vozidlo.

Čerstvý vzduch = bezpečná jazda

Znečistená klimatizácia môže mať priamy vplyv nielen na zdravotný stav posádky vozidla, ale vie aj bezprostredne ohroziť plynulosť a bezpečnosť jazdy. Zvýšené koncentrácie peľu vo vozidle môžu spôsobiť slzenie očí a kýchanie u alergikov. Zvýšená koncentrácia prachu, sadzí a mikroorganizmov môže viesť k zvýšenej únave vodiča, čo v konečnom dôsledku môže zapríčiniť zníženie koncentrácie za volantom.

Najjednoduchšou cestou, ako zachovať vhodnú klímu vo vašom vozidle, je čistenie a dezinfekcia klimatizácie Volkswagen. Existuje viacero spôsobov čistenia klimatizácie – napr. ozónom, aktívnymi penami do výduchov klimatizácie, sprejom, suchou parou a podobne. Takúto dezinfekciu odporúčame vykonať minimálne dvakrát za rok.

Príďte do cieľa sviežejší vďaka Originálnym filtrom klimatizácie Volkswagen.

Je naozaj ťažké tomu uveriť, ale vzduch prúdiaci z ventilácie obsahuje v porovnaní so vzduchom pri ceste približne až päťnásobne viac výfukových plynov, škodlivín a alergénov (napr. čiastočky peľu). To nielen škodí nášmu zdraviu, ale môže to byť občas aj nebezpečné: napríklad keď vodič kýchne pri rýchlosti 50 km/h, prejde približne 13 metrov „naslepo“.

Originálne prachové a pachové filtre Volkswagen zabezpečujú pravidelný prívod čerstvého vzduchu do interiéru vozidla. Zachytávajú množstvo škodlivín či alergénov a zároveň účinne chránia klimatizáciu vášho vozidla pred znečistením.

Volkswagen odporúča vymeniť filter raz ročne alebo každých 15 000 km.

Máte problém s alergiami? Vyskúšajte naše antialergénne filtre Volkswagen.

 

Antialergénny filter poskytuje zvýšenú ochranu proti alergénom, baktériám, plesniam a drobným časticiam v ovzduší. Absorbuje alergény a zabraňuje preniknutiu baktérií a plesní do interiéru vozidla. To zabezpečí nielen čistejší vzduch, menšiu únavu a viac pozornosti vodiča, ale aj zdravšie prostredie pre spolucestujúcich vo vozidle.

Antialergénny filter sa skladá z troch častí, z ktorých každá plní svoju funkciu.

Filtračná vrstva
Vysoko účinná filtračná vrstva vytvorená zo špeciálnych mikrovlákien, ktoré odstraňujú aj tie najmenšie neželané častice vzduchu.

Vrstva s aktívnym uhlím
Táto vrstva na seba viaže všetky neželané zápachy a škodlivé plyny vrátane ozónu, oxidu síry a oxidu dusíka.

Antialergénna vrstva
Odfiltruje alergény pomocou rastlinných bioaktívnych látok nazývaných polyfenoly, ktoré sa pripútajú k receptorom alergií, a tým ich zničia.

Všetky tri vrstvy zabezpečujú, že pasažieri vo vozidle získajú prvotriednu filtráciu a nemusia sa obávať nedokonalostí „vonkajšieho vzduchu“.

Výhody antialergénneho filtra:

 • zachytáva až 99 % všetkých peľov v ovzduší
 • odstraňuje takmer všetky škodlivé častice nečistôt, ako napr. sadze, dýchateľný prach
 • znižuje nepríjemné pachy a viaže na seba škodlivé plyny, ako je napr. ozón, oxid siričitý a oxid dusičitý
 • účinne zastavuje rast baktérií a plesní
 • minimalizuje spúšťače alergií
 • spoľahlivo neutralizuje pachy vo vnútri vozidla
 • zabezpečí optimálnu prevádzku ventilátora klimatizácie

Zaujala vás táto servisná akcia?

Neváhajte nás kontaktovať

GALIMEX Martin

Sučianska 5470/49
036 08 Martin

GALIMEX Žilina

Rosinská cesta 17
010 08 Žilina

  Súhlasím so spracovaním poskytnutých osobných údajov a prehlasujem, že mi boli poskytnuté informácie o právach dotknutej osoby a spôsobe spracovania poskytnutých osobných údajov.
  Menu