T-Cross

T-Cross teraz s bonusom 1 000 €

už od 17 390 € alebo od 189 €2 mesačne vrátane kompletného poistenia (zákonné, havarijné a GAP) so značkovým financovaním VW NEXT.

Získajte T-Cross s bohatou sériovou výbavou:

 • Asistent núdzového brzdenia Front Assist
 • Asistent udržania v jazdnom pruhu Lane Assist
 • Rádio s farebným dotykovým displejom
 • Bluetooth hands-free spojenie s mobilným telefónom
 • Klimatizácia Climatic
 • Elektricky ovládané okná vpredu aj vzadu
 • Posuvné zadné sedadlo
 • LED zadné svetlá
 • Disky kolies z ľahkých zliatin

Všedný deň môže byť taký špeciálny

Mimoriadne talentovaný: Nový T-Cross je funkčné a všestranné vozidlo. Vďaka dizajnu crossover modelu, mnohým možnostiam usporiadania a vysokej úrovni praktického využitia predstavuje dokonalé spojenie variabilnosti a kompaktnosti. V skratke: Hodí sa takmer na každé dobrodružstvo.

Sebavedomý vzhľad a dizajn kompaktného crossoveru

Exteriér

Nový T-Cross spája urbánny charakter s funkčným dizajnom: Dlhá kapota motora a široká maska chladiča mu dodávajú výrazný vzhľad. So svojou priliehavou karosériou vyniká toto viacúčelové vozidlo všade: v meste, v každodennom živote a v teréne.

Taký individuálny ako váš vkus

Interiér

K exkluzívnym prvkom interiéru patrí ambientné osvetlenie, kvalitné sedadlá čalúnené látkou a voliteľné dizajnové balíky výbavy v troch rôznych prevedeniach. Výbava interiéru neponúka len komfort na vysokej úrovni, ale tiež možnosť individualizácie podľa osobných potrieb.

Zreteľné argumenty. Už na prvý pohľad

Svetlá

Nový T-Cross má charizmu aj vďaka svojím svetlám: So sériovo dodávanými dennými LED svetlami a halogénovými svetlometmi sa toto mestské SUV vždy prezentuje v tom najlepšom svetle. S výbavou Style disponuje LED svetlometmi.

Skvelá pre vás: ponuka diskov pre T‑Cross

Kolesá

S akými kolesami váš T-Cross zažiari najviac, závisí len od vás. Pretože vďaka širokej palete diskov máte z čoho vyberať: 16- až 18-palcové disky z ľahkej zliatiny dodávajú modelu T-Cross veľmi osobný charakter, napríklad  18-palcové čierne, lesklé disky z ľahkej zliatiny „Nevada“.

Voliteľná výbava T‑Cross R‑Line

Podčiarknite športový a výrazný vzhľad vášho modelu T-Cross: S voliteľnou vybavou R-Line dodáte exteriéru výraznejší vzhľad a interiér v štýlový charakter.

Priznať farbu

Nový T-Cross je schopný premeny ako žiadny iný: S voliteľným dizajnovým balíkom „Black“, „Energetic Orange“ a „Bambus Garden Green“ od výbavy Life mu dodáte nezameniteľný vzhľad a vytvoríte z neho pravú štýlovú ikonu.

Varianty výbavy

Vhodný pre tých, ktorí sa neprispôsobujú

Prispôsobte si nový T-Cross podľa vašich predstáv a vyberte si z výbav Life a Style. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete, kvalita a komfort výbav budú zodpovedať vaším požiadavkám.

Výbava Style

Komfort, ktorý vidíte a cítite

Široká paleta výbavy Style vás výrazne nadchne rovnako ako komfort. LED svetlomety vás okamžite presvedčia vďaka ich vysokému svetelnému výkonu. Pomocou parkovacích senzorov vpredu a vzadu vrátane funkcie automatického brzdenia pri parkovaní bude pre vás parkovanie v neprehľadných situáciách maličkosťou. Strieborné eloxované strešné lišty tvoria elegantné akcenty.

Urobte dojem interiérom v modeli T-Cross – prostredníctvom ambientného osvetlenia a dekoračného obkladu „Lizard“ sa postaráte o štýlovú atmosféru. A to nie je všetko: Športové komfortné sedadlá sú presne také, ako sľubuje ich názov: sú veľmi pohodlné a počas dlhých jázd ohľaduplné k vašej chrbtici. Dynamický vzhľad dotvárajú exkluzívne 17-palcové disky z ľahkej zliatiny „Chesterfield“

Výbava Life

Nastúpte a cíťte sa príjemne

Ponúka veľa dôvodov na radosť: výbava Life. Prostredníctvom multifunkčného volantu si jednoduchým stlačením tlačidla spustite vašu obľúbenú rozhlasovú stanicu. Ste často na cestách? Odkladacie priestory sú potom pre vás mimoriadne praktické. Podlaha batožinového priestoru poskytuje miesto pre objemné predmety, operadlo sedadla spolujazdca sa dá sklopiť. Vďaka klimatizácii si môžete vaše jazdy užiť v každom ročnom období rovnako. Prostredníctvom multifunkčného ukazovateľa „plus“ v priamom zornom poli zistíte jediným pohľadom dôležité informácie, ako je aktuálna spotreba a predpokladaný dojazd. Mimoriadne praktická je veľká odkladacia schránka v lakťovej opierke vpredu, dekoračný obklad „Pineapple“ dodáva interiéru štýlový charakter. 16-palcové disky z ľahkej zliatiny „Belmont“ perfektne dotvárajú dynamický vzhľad modelu T-Cross.

Spontánnosť je vždy dobrý plán

Ste skôr spontánny typ človeka? Potom je model T-Cross pre vás ideálnym sprievodcom na cestách. Vďaka sklopnému operadlu sedadla spolujazdca a posuvnej zadnej lavici je priestranný a flexibilne sa prispôsobí vaším želaniam. Jeho digitálny kokpit reprezentuje inovatívny, moderný digitálny prístrojový displej Active Info Display, dodávaný na želanie. Ukáže vám informácie o jazde a zobrazí asistenčné systémy.

Zadné sedadlá

Buďte flexibilný aj na cestách

 

T-Cross dokazuje enormne veľkú schopnosť premeny – vďaka posuvnej a delenej zadnej lavici a väčšiemu priestoru pre nohy. V skutočnosti to znamená väčší priestor pre vás a vašich spolucestujúcich, väčší úložný priestor pre vás.

 

Nákupné tašky, objemná športová výbava alebo veľká batožina – zadné sedadlá a batožinový priestor modelu T-Cross ponúkajú dostatok úložného priestoru. A tiež vysokú mieru flexibility: Variabilná zadná lavica sa dá prispôsobiť podľa vašich želaní. Či už ju posuniete úplne dopredu, sklopíte operadlá a vytvoríte rovnú ložnú plochu alebo ich sklopíte asymetricky. Záleží len od vás. Vďaka priestorovej koncepcii zadných sedadiel získate viac pohodlia, pretože väčší priestor v oblasti nôh poskytne hlavne vyšším cestujúcim viac voľného priestoru.

Predné sedadlá

Komfort, ako ho milujete

Jednoducho zostaňte sedieť: Voliteľná bedrová opierka šetrí vašu chrbticu hlavne počas dlhých jázd autom. A sklopné operadlo sedadla spolujazdca vo vašom modeli T-Cross má len praktickú funkciu: Ponúka užitočný úložný priestor pre batožinu a nákupné tašky.

O všetkom máte prehľad a všetko máte pod kontrolou: Vyššia poloha sedenia zabezpečí väčší komfort počas cestovania, ale aj pri nastupovaní a vystupovaní. Okrem toho vám poskytuje skvelý výhľad na cestu.

S voliteľnou bedrovou opierkou jazdíte mimoriadne šetrne k vašej chrbtici. Počas jazdy uvoľňuje chrbát a prispieva k optimálnemu držaniu tela. Takže, ak ste na dlhej ceste, bedrová opierka uvoľní vašu chrbticu a chrbtové svaly. Šetri váš chrbát.

Priestor

Väčší priestor pre vašu flexibilitu

Túžite po väčšom priestore? Môžete ho mať: T-Cross vám svojím všestranným interiérom a veľkým batožinovým priestorom ponúka veľa miesta pre pasažierov, batožinu a všetko potrebné na spontánne výlet.

Interiér modelu T-Cross môžete všestranne využiť a variabilne prispôsobiť: Okrem posuvnej a delenej zadnej lavici, ktorá ponúka dostatok odkladacieho priestoru, vám interiér sprostredkuje príjemný pocit slobody, vďaka vyššej polohe sedenia. Aj batožinový priestor s objemom až 455 litrov je pozoruhodný. Ak by vám to nestačilo, môžete si výškovo a pozdĺžne nastaviť lakťovú opierku. Rovnako inteligentne prepracovaná je aj koncepcia odkladacích priestorov: Palubná doska ponúka tiež praktické odkladacie priestory ako napr. držiaky na nápoje a priehradku na uloženie mobilného telefónu v stredovej konzole, odkladacie priehradky nájdete aj v stredovej konzole a v čalúnení dverí. Pod sedadlom spolujazdca sa nachádza zásuvka, kde si môžete odložiť napríklad servisnú knižku. Priestor pre jedlo na cestu a všetko, čo potrebujete mať poruke ponúkajú vrecká na zadnej strane operadiel predných sedadiel a veľká schránka v stredovej opierke vpredu.

Active Info Display

Vidíte len tie informácie, ktoré chcete vidieť

Analógové prístroje sú minulosťou. Vymeňte klasické okrúhle prístroje za plne digitálny prístrojový panel s displejom s vysokým rozlíšením. Na želanie dodávaný inovatívny združený prístroj Active Info Display vám ponúka informácie, ktoré zobrazujú viac ako len rýchlosť a stav paliva.

S novým voliteľným digitálnym prístrojovým panelom Active Info Display si užijete výhody združeného prístroja na 10,25-palcovom (26 cm) TFT farebnom displeji s vysokým rozlíšením. Okrem väčšej hustoty pixelov, intenzívnejších farieb a jasu, ale aj vyššiemu kontrastu vám ponúka možnosť voľby rôznych informačných profilov. Na displeji združeného prístroja si, okrem klasických údajov, ako sú otáčkomer, tachometer a počítadlo kilometrov, môžete nechať zobraziť ďalšie údaje.

Údaje, ktoré chcete vidieť si zvolíte prostredníctvom multifunkčného volantu a systému infotainment. Podľa potreby môžete na displeji zobraziť detailné informácie o jazde, nechať si na celom displeji zobraziť navigačnú mapu alebo pridať optické zobrazenie vašich asistenčných systémov. Namiesto osvedčených klasických okrúhlych prístrojov si môžete na celej ploche displeja zobraziť názov piesne z MP3 prehrávača, ktorú práve počúvate alebo kontakt, s ktorým práve telefonujete. Alebo si zvolíte kombinované zobrazenie, napríklad navigačnej mapy a ukazovateľov médií.

Prostredníctvom systému infotainment si môžete nakonfigurovať, uložiť a cez multifunkčný volant vybrať až tri profily. Okrem toho máte k dispozícii aj klasický profil. Ako obvykle sa tu zobrazí prístrojový panel s rýchlomerom a otáčkomerom.

Emócie vo vysokom rozlíšení

Či už počas jazdy potrebujete aktuálne dopravné informácie, pomocou navigácie chcete dosiahnuť váš cieľ alebo len chcete počúvať vašu vlastnú hudbu – T-Cross vám ponúka rôzne možnosti pohodlného a jednoduchého použitia modernej techniky.

Vysoká úroveň zábavy a navigačného systému

Rádio

Sú pre vás rádio a spoľahlivá navigácia absolútnou nutnosťou? Dobre. Rádiá a navigačné systémy v modeli T-Cross vás na cestách bavia farebným dotykovým displejom, až šiestimi reproduktormi a rôznymi možnosťami pripojenia. Navigačný systém „Discover Media“ vás nadchne svojím 20,3 cm (8″) veľkým displejom a intuitívnou navigáciou – ktorú môžete doplniť o informácie v reálnom čase pomocou užitočných online služieb systému Car-Net.

S pripojením ku všetkému, čo je pre vás dôležité

Konektivita

So smartfónom ste na internete takmer vždy. Prečo teda nie aj s vašim vozidlom T-Cross? Vďaka systému Car-Net „Guide & Inform“ bude váš všedný deň o niečo jednoduchší a do cieľa prídete uvoľnenejší. Čoskoro sa nebudete chcieť vzdať užitočných informácií a praktických funkcií. A prostredníctvom systému Volkswagen Connect App máte všetky dôležité údaje o vozidle vždy pod kontrolou.

Uľahčí vám komunikáciu

Telefonovanie

Väčší výkon pre mobilný telefón, tablet a MP3 prehrávač. Jednoduché pripojenie mobilných zariadení pomocou USB rozhrania. Mobilné telefóny so štandardom Qi môžete nabíjať veľmi pohodlne: Telefón jednoducho položte do odkladacej priehradky vpredu, kde sa bude indukčne nabíjať.

V hudobnom raji: so zvukovým systémom Beats a Apple Music

Hudba

Užite si s Apple Music vašu obľúbenú hudbu vo vozidle T-Cross: vďaka streamovaniu máte na výber z viac ako 60 miliónov skladieb! Dokonca v kombinácii s výkonným zvukovým systémom „beats“, ktorý sa postará o dokonalý zvuk.

Zaujala vás táto akciová ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať

GALIMEX Martin

Sučianska 5470/49
036 08 Martin

GALIMEX Žilina

Rosinská cesta 17
010 08 Žilina

  Súhlasím so spracovaním poskytnutých osobných údajov a prehlasujem, že mi boli poskytnuté informácie o právach dotknutej osoby a spôsobe spracovania poskytnutých osobných údajov.
  Menu