NOVÁ ŠKODA FABIA

Moderný dizajn a technológie v spojení s najväčším batožinovým priestorom vo svojej triede.

Užívajte si 5 rokov skutočnej pohody

Využite najpohodovejšiu ponuku benefitov k obľúbeným vozidlám ŠKODA. 5 rokov pohody to je 5-ročná Záruka, výhodné financovanie* a k tomu na výber 5-ročný servis, bohatá výbava navyše v hodnote do 400 € zadarmo, alebo si urobte radosť a vyberte si z nášho ŠKODA originálneho príslušenstva ako strešný nosič, detskú sedačku alebo iný doplnok v hodnote do 340 €.
FASCINUJÚCA NA POHĽAD

Nová FABIA predstavuje ďalší krok vo vývoji dizajnového jazyka značky ŠKODA. Pôsobí športovým a zároveň vľúdnym dojmom. Je navrhnutá tak, že budete objavovať zaujímavé detaily bez ohľadu na to, z akého uhla sa na ňu pozriete. Vďaka najlepšej aerodynamike vo svojej triede dosahuje nová FABIA najnižší súčiniteľ odporu vzduchu (od 0,28).

SOFISTIKOVANÝ A PRIESTRANNÝ INTERIÉR

Interiér vozidla je prepracovaný do najmenších detailov a je priestranný vo všetkých smeroch. Komfort cestujúcich vpredu aj vzadu dokonale dopĺňa široká ponuka bezkonkurenčných riešení Simply Clever. Nová FABIA teraz ponúka bezpochyby najväčší batožinový priestor vo svojej triede (380 litrov).

MODERNÉ TECHNOLÓGIE

Najmodernejšie vymoženosti a bezpečnostné prvky sa o vás postarajú pri každej ceste. Môžete sa spoľahnúť na moderný a bezpečný dizajn, až 9 airbagov a asistenčné systémy pre riadenie i parkovanie. Pre vaše pohodlie je k dispozícii dvoj-zónová klimatizácia, rozsiahle možnosti konektivity, voliteľné strešné panoramatické okno a ďalšie prvky.

VŠETKO PRE VAŠU BEZPEČNOSŤ

Zaparkovať nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí stlačiť to správne tlačidlo.

ZOSTAŇTE ONLINE AJ NA CESTÁCH

Pokročilá konektivita nového modelu FABIA uľahčí vaše každodenné cestovanie a poskytne vám podporu, aby ste sa včas a pohodlne dostali do cieľa svojej cesty.

VŠETKO PRE VAŠE POHODLIE

Dáždnik vo dverách vodiča
Priestor na výstražnú vestu
Vrecko na mobilný telefón
Jumbo Box

VŠETKO ČO POTREBUJETE

NOVÁ ŠKODA FABIA

CENNÍK

Kompletný cenník modelu na stiahnutie

Stiahnúť PDF >

NOVÁ ŠKODA FABIA

TECHNICKÉ ÚDAJE

Kompletné technické údaje modelu na stiahnutie

Stiahnúť PDF >

NOVÁ ŠKODA FABIA

KATALÓG

Produktový katalóg na stiahnutie

Stiahnúť PDF >

NOVÁ ŠKODA FABA

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO

Vyberte si zo širokej ponuky originálneho príslušenstva

ZOBRAZIŤ >

Naši ŠKODA predajcovia Vám ochotne poradia a pripravia ponuku podľa Vašich predstáv.

Neváhajte nás kontaktovať

GALIMEX Martin

Sučianska 5470/49
036 08 Martin

GALIMEX Žilina

Rosinská cesta 17
010 08 Žilina

    Súhlasím so spracovaním poskytnutých osobných údajov a prehlasujem, že mi boli poskytnuté informácie o právach dotknutej osoby a spôsobe spracovania poskytnutých osobných údajov.
    Menu