VW Crafter – čas vrátiť sa do hry

Volkswagen Crafter teraz už od 22 188 €.

Praktický, úsporný a inovatívny Volkswagen Crafter môže byť váš teraz aj s možnosťou predĺženej záruky až do 5 rokov, s cenovým zvýhodnením 3 600 € a za výhodnú cenu už od 22 180 €. Ku vašemu Volkswagenu Crafter vám teraz navyše pribalíme aj sadu zimných pneumatík.*

Rozhodnite sa preň teraz a pribalíme vám aj Grátis servis na 5 rokov/250 000 km zadarmo a zimné pneumatiky navyše.

*Akcia je platná od 08.09.2020 do 31.12.2020. Akcia sa nevzťahuje na predvádzacie a servisné vozidlá.

O vaše auto sa budeme starať 5 rokov/150 000 km (Volkswagen Crafter 5 rokov/ 250 000 km) počas ktorých neplatíte za prácu, ani za originálne náhradné diely na výrobcom predpísané servisné úkony. Čaká vás 5 rokov s autorizovaným servisom a úsmevom!

Viac informácii nájdete na tomto  odkaze.

S predĺženou zárukou Volkswagen Úžitkové vozidlá si môžete dvojročnú zákonnú záruku vášho modelu predĺžiť až o ďalšie tri roky. Na to máte pri kúpe nového vozidla na výber niekoľko alternatív s rozličným celkovým počtom najazdených kilometrov. Podľa toho, pre ktorú ponuku sa rozhodnete, máte plnú záruku výrobcu na tri, štyri alebo päť rokov – úplne bez spoluúčasti. Váš partner Volkswagen Úžitkové vozidlá vám rád poradí.

Viac informácii nájdete na tomto  odkaze.

Akcia bezplatný servis – „Grátis servis“ platí na predpísané servisné výkony špecifikované v servisnej knižke. Podmienky akcie nájdete na www.vwuzitkove.sk/gratis-servis a u každého autorizovaného predaju značky Volkswagen Úžitkové vozidlá. Predĺžená záruka až na 5 rokov je za príplatok. Viac informácií, podrobnosti o ponuke modelov, o ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a o uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen Úžitkové vozidlá. Spotreba paliva v l/100 km: 7,2 – 8,9 (kombinovaná), emisie CO2 v g/km: 189 – 232 (kombinované). Všetky uvedené ceny sú importérom odporúčané ceny pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Fotografia je ilustračná.

Zaujala vás táto akciová ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať

GALIMEX Žilina

Rosinská cesta 17
010 08 Žilina

    Súhlasím so spracovaním poskytnutých osobných údajov a prehlasujem, že mi boli poskytnuté informácie o právach dotknutej osoby a spôsobe spracovania poskytnutých osobných údajov.
    Menu